Depo Çadırı

iLETiŞiM

Depo Çadırı

Depo Brandası kurulumu ve kullanımı kolay gerekli çadır çeşitlerinden sadece biridir. Bu çadır hem eşyalarınızı hem değerlerinizi korumakta büyük önem taşımaktadır.

    Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Her nerede olursanız olun bizimle irtibata geçerek istediğiniz depo çadırı türünü yaptırabilirsiniz.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model çadırı firmamızda bulabilirsiniz.

Ayak bastığımız birçok yerde depo bulunmaktadır. Malum insanoğlu hayatta olduğu sürece kullanmak veya sahip olmak istediği için o kadar çok eşya alıyor ki, bazen deposunda bile eşyalarını koyabilecek bir yer bulamıyor. Bu tür durumlarda en çok yardımcı olabilecek şey, bir depo çadırı olmaktadır. İstediğiniz boyutlarda bulabilir ve istediğiniz her şeyi saklayabilmektesiniz. Depo çadırları genellikle iş yerlerinin kullandığı ve büyük malzemelerin daha fazla saklandığı bir yer olmaktadır, fakat farklı boyutlarda da bulabileceğinizden, örneğin bazıları evlerinin bahçesine koymak ve orada eşyalarını saklamak için bir depo çadırları satın alabilmektedir.

Depolama çadırı nasıl yapılır

konusunda uzman olan Göktaş Branda ürünlerine ve bizlere  web adresimizden ulaşabilirsiniz. Teknik deneyimi ve bilgisi yüksek ekiplerimiz sizinle irtibata geçerek en kısa sürede hizmet verecektir.

Depolar her zaman çok işe yarayan ve birçoğumuzun kullandığı bir yerdir. Evlerimizde iş yerimizde ve her yerde mutlaka bir depo bulunur, fakat bazen o kadar çok eşyalar olur ki, elimizde olan depolar bile yetmemeye başlar. Bu yüzden depo çadırları bulunmaktadır. Bu şekilde istediğiniz kadar eşya saklayabilir, hatta düzenli bir şekilde deponuzda tutabilirsiniz. Depo çadır fiyatları genel anlamda boyutlarına göre değişmektedir ve bazı çadırların farklı özellikleri olduğundan, fiyatlarını araştırarak bulabilmektesiniz. Mutlaka istediğiniz ve kendinize uygun bir depo çadırı bulabileceksiniz. Bazıları ise kendilerine göre depo çadırı tasarlattırmaktadır. Bu şekilde istedikleri gibi eşyalarını saklayabiliyorlar.

Prizmatik Depo Çadır

Kurulumu zahmet gerektiren bir çadır türüdür ve ayakta sabit durabilmesi için 8 ayrı bölgede sabitlenmesi gerekmektedir.Rüzgara dayanıksız bir çadır türü kabul edilse bile girişin rüzgara ters orantıda yapıldığı ve 8 noktanın dayanıklı ve sağlam bir şekilde sabitlendiği taktirde en sert rüzgara karşı bile dayanabilir. Genellikle ilkbahar ve yaz aylarında doğa sporlarında tercih edilir.Zemin bölümü kalındır ve dış etkenlere karlı su geçirmez malzemeden yapılmaktadır.

İkiz Depo Çadır

ikiz Depo çadırı, Aynı formda imal edilmiş çadırların yanyana kurulması ile oluşan çadır formudur . Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda talepleri ile şekillenmiş bir formdur. Yapısı itibarı ile bir Çadırdan, bir Çadıra geçi imkanı kolaylıkla sağlanır.

Branda Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız

depo brandaları belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güç dür depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatın yapılardır

Depo çadırve fabrika çadırları şekil olarak üçgen , prizmatik ve yarım daire olarak imalatı yapılır.Depolanacak malzeme ve iklim şartlarına göre de ayrıca izoleli ve izolesiz olarak da üretilmektedir.diş kaplama ise pvc polyester brandadır. kapıları ise yine istek doğrultusunda sürgülü ,iki yana açılır,perde kapı olarak yapılmaktadır.

Bu tip çadırlar atık malzeme depolama çadırı, endüstiryel çadır  ,stoklu malzeme depolama çadırı,yığın depolama çadırı ,tarımsal depolama çadırı,araç garajı,endüstriyel atık çadırı, barınak çadırı, çalışma alanını genişletmek için de kullanılır.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.