Hangar Çadırı İstanbul

Hangar Çadırı istanbul

Hangar Çadırı istanbul

Hangar Çadırları, geleneksel hangar binaları ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı ve hızlı hangar çözümleri sunmaktadır.

Çelik ve Alüminyum Profillerden imal edilen hangar çadırları, kullanıcılar için 40 m’ye kadar kolonsuz ve yüksek mukavemetli alanlar sunar. Depo çadırları modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre alan ölçüleri değiştirilebilir.

Hangar Çadırı istanbul

Hangar Çadırı istanbul

Hangar Çadırının yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da şeffaf PVC tercih edebilirsiniz. Hangar çadırınızda kapı tercihi olarak sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok kapı tercihi uygulanabilmektedir.

Hangar Depo çadırları belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güç dür depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatın yapılardır

Hangar Çadırı istanbul

Hangar Çadırı istanbul

Hangar Depo Çadırı, kimi zaman yemek imal eden mutfak kimi zaman bu yemekleri tüketilen yer Yemekhane Çadırı olarak karşımıza çıkmaktadır. Isı ve nem yalıtımına sahiptir, bu özellikleri ile içerideki sıcak havayı dışarıya, dışarıdaki soğuk havayı içeriye vermez. Sökülmesi ve taşınması kolaydır, geniş bir kullanım alanı vardı

Hangar Çadırı Özellikleri Detaylar

 • Elektrostatik boya ile üretilmektedir.
 • Yüzey malzemesi gelişmiş PVC bloklardan oluşmaktadır.
 • (Blackout) Her türlü hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmeme özelliğine sahiptir.
 • Paslamaz İnox vidaları ve pimleri birleşim alanları özel su oluklu estetik görünümlü.
 • Saatte 90 km/h hızla esen rüzgara ve ortalam 60cm’lik kar kalınlığına karşı dayanıklılık.
 • Her türlü renk seçeneği.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında yorum “Hangar Çadırı İstanbul

 • Hangar Çadırı Sistemleri

  İstanbul bölgesinde branda çadır kumaş çalışmalarını yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili kurumsal firmayız.

  Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile yaptırmak istediğiniz her tür marka model çadırı siz tercih edin biz tasarlayalım.

  Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

  Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.