Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Rüzgara ve diğer iklim şartlara dayanıklı olarak üretilen ısı ve nem yalıtımı mevcut olan bir çadır türüdür. Değişen sert iklim koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın pratik yolu şantiye çadırları kurmaktır. Kolay sökülmesi ve taşınması sayesinde kullanımı konforludur.

İzolasyonlu ve izolasyonsuz olarak imal edilmektedir. Kolay kurulması ve az yer kaplaması nedeniyle şantiye alanlarında kullanılmaktadır.

Neden şantiye çadırı ?

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Kullanılacak alanlara ve iklim şartlarına göre özel olarak imal ettiğimiz şantiye çadırları isteğe bağlı olarak yalıtımlı yada yalıtımsız olarak üretilebilmekte hatta içerisinde katı yakıt sobaları kullanılabilmektedir.

Şantiye çadırılarımızın özellikleri

Aerodinamik açıdan oval köşeli uygulamalarımız her türlü hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilmekte ve tasarım kalitesi sebebi ile rüzgar etkisini en aza indirebilmektedir.

Şantiye çadırı larımızın tamamında kullanılan özel yapım branda dış iklimsel etkilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla birlikte, yangın, asit ve kimyasal içerikli maddelerin teması ve rutubet ile sıcak-soğuk harici etkilere dayanıklı dokuma olarak polyester kullanılmış PVC malzemeden üretilmektedir.

Şantiye çadırı ve katkıları

  • Her şeyden önce inşaat maliyeti göze çarpmaktadır. Hemen hemen aynı ölçülerde ve aynı ihtiyaca hizmet etmesi için bina yapımı ele alındığında 2 kat ve fazlası bir maliyetten tasarruf etmiş olursunuz.
  • Kurulum, demontasyon ve taşıma kolaylığı açısından şantiye çadırları yine rakipsizdir. Bina tarzı uygulamalar bilindiği üzere sabit uygulamalar olup ihtiyaca göre değişiklik yapmak ya da taşıma imkansızdır. Bu da hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirir.
  • Kaliteli bir iskelet yapı ile kiriş ya da aynı amaca hizmet den bir desteğe gerek kalmadığından dolayı hem maliyet düşürür hem de çok rahat içerisinde çalışma alanları sağlar.

Değişen sert iklim koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın en pratik yolu olarak kullanılan şantiyeler birden fazla amaca hizmet etmek için en uygun çözümlerdir. Bu ortam ve iklim şartlarına en uygun ve portatif çadırlar kısa ve uzun vadede düşünüldüğünden dolayı tecrübeli eller  tarafından tasarlanıp kurulduğunda beklentilerinizin üstünde randıman verir.

Şantiye çadırlarının faydaları saymakla bitmez. Burada önemli olan şantiye çadırları gibi önemli bir konunun deneyimli bir ekip, zamanında iş teslimi ve kaliteli ekipman kullanılarak yapılmış olmasıdır. Kale branda çadır olarak, uzun yıllardan bu yana başta Ukrayna olmak üzere bir çok noktada değişik amaçlara ve ihtiyaçlara göre şantiye çadırları imalatı yapmaktayız. Edindiğimiz tecrübeleri ve yenilikleri en hesaplı fiyatlar ve zamanında iş teslimi anlayışı ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize bir kerelik değil uzun vadede çözüm ortağınız olmak isteği ile hizmet vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında yorum “Şantiye Çadırı

  • Depocadiri Yazar

    Bu Çadırlarımız Şantiye ve depo çadırı alanlarınızda her türlü prefabrik uygulama da gerek kısa gerekse uzun vadeli olsun tüm ihtiyaçlarınız için şantiye çadırları üretiyoruz. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemiz, hem yurt içi hem de yurt dışı şantiyelerinde edindiğimiz deneyim ve yenilikler ile en hesaplı ve hızlı şantiye çadırlarını sunuyoruz.

    Kısa ve uzun vadede şantiye ve prefabrik yapılarınız için her amaca uygun, gerektiğinde kolayca sökülüp taşınabilir ve ihtiyaca göre hizmet vermeye devam edebilecek şantiye tipi çadır çözümlerini değerli müşterilerimize sunuyoruz.