Uçak Hangarı

Uçak Hangarı

Uçak Hangarı

Geniş açıklıklı uçak hangar ve bakım alanları için en pratik ve ekonomik yapı sistemidir. Montajı ve demontajı cok pratiktir. Geri dönüşüm özelliğiyle aynı zamanda cevre dostu bir sistemdir. İstenilen açıklıkta kolonsuz alanlar elde etmek için idealdir. Özellikle yüksek ve ferah alan ihtiyaçlarına uygundur.  PVC kumaş özeliklerine bağlı olarak ; su geçirmez, alev yürütmez, ışık geçırmez özelliğiyle karanlık alan veya yarı ışık geçirgenlik özelliği ilede aydınlatmada tasarrufu sağlayarak daha aydınlık alanlar elde etmede seçenekler sunmaktadır.

 Uçak Hangar Çadırı


Uçak Hangar Çadırı

Özel Havacılık branda ve çadırları hem askeri hem de sivil havacılık sektörüne hizmet amaçlı ürettiğimiz yapılarımız maliyeti düşük, kurulumu hızlı, taşınması kolay ve acil ihtiyaçlara en kısa zamanda cevap verilebilir niteliktedir. 100 metre en, 35 metre yükseklik ve istenen ölçü boyda üretimini yaptığımız çelik iskelet ağır hava koşul ve şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Yarı ışık geçirgen membran kumaş aydınlatma maliyetini ortadan kaldırarak, yatırımlarızın geri dönüşümünü hızlandırır. ayrıca Diğer Hangar Çadırı Modellerimiz için iletişim bölümünden bizimle kontak kurabilirsiniz.

Uçak Hangarı

Uçak Hangarı

Askeri ve sivil havacılık kurumlarına sağladığımız çözümlerin başlıca kullanım alanları:

  • Uçak bekleme ve park hangarları

  • Uçak tamir ve bakım hangarları

  • Hava kargo hangarları

  • Yolcu ve bagaj terminalleri

Üretim ve tasarımın her aşamasında toplam kalite prensibinden ödün vermeyen Göktaş Branda, yapıya özel projelendirdiği uygulanabilir doğal uçak hangar çadırı ve askeri-sivil tüm uçakların girebileceği ölçeklerde otomatik kapı sistemlerini, anahtar teslim çözümlerle sizlere sunmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.